Počitnice, prihajamo!

24. 6. 2026

Drage učenke in učenci,

šolsko leto je uspešno za nami. Skupaj smo ustvarili veliko lepih trenutkov, premagali izzive ter pridobili nova znanja in izkušnje. Ponosni smo na vaš trud, napredek in vse dosežke, ki ste jih dosegli.

Hvala učiteljem in staršem za podporo in spodbudo na tej poti.

Pred vami so zaslužene počitnice, naj bodo polne veselja, sprostitve, novih doživetij in lepih spominov.

Želimo vam prijetno, varno in brezskrbno poletje. Septembra se ponovno srečamo, pripravljeni na nove izzive.

učitelji in učiteljice OŠ Ledina