Ustvarjalna delavnica izdelovanja škatlic v 2. b razredu

9. jun. 2026

V torek, 9. 6. 2026, nas je v 2. b razredu obiskala gospa Darka, Nejina babica, ki je za učence pripravila zanimivo ustvarjalno delavnico izdelovanja škatlic.

Vsak učenec je najprej s pomočjo naprave Sizzix izdelal svojo škatlico, nato pa jo domiselno okrasil z različnimi nalepkami. Pri delu so učenci pokazali veliko ustvarjalnosti in natančnosti ter bili nad svojimi izdelki navdušeni.

Gospe Darki se iskreno zahvaljujemo za prijeten obisk, ustvarjalno druženje in zanimivo delavnico.

Zapisala: Nika Miličič, razredničarka 2. b razreda